Český výrobce čalouněného nábytku

Kód: 192
Na dotaz
Možnosti doručení

Kostra je kombinací masivu a DTD. Pohodlné čalounění z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže

KLUBOVÉ KŘESLO KUBA vhodné použít do veřejných  prostor

Možnost objednat i TABURET KUBA 45x45x45CM

Možnost objednat i KLUBOVÝ DVOUSED KUBA

Pohodlné křeslo  patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby.

Příjemné posezení vám vytvoří také v kanceláři nebo v klubu.

Jeho konstrukce je vyrobená ze dřeva, polstrovaná je kvalitní pěnou a čalouněná imitace kůží v několika barevných variantách. Se sladěním v interiéru  vyrobíme na zakázku na Vaše přání.

S tímto klubovým křeslem se díky jeho nízké hmotnosti, která činí 15 kg, snadno manipuluje

Nosnost křesla je 120 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příjemné posezení vám vytvoří také v kanceláři nebo v klubu.

Jeho konstrukce je vyrobená ze dřeva, polstrovaná je kvalitní pěnou a čalouněná imitace kůží v několika barevných variantách. Pro sladěním v interiéru  vyrobíme na zakázku na Vaše přání.

Plastové kluzáky  ochrání podlahu od poškrábání.

Nosnost křesla je 120 kg

Výška 78 cm
Šířka 74  cm
Hloubka 63 cm