Český výrobce čalouněného nábytku

Skladem
Možnosti doručení

Klubová křesla -Váš firemní design s Vášim logem

✅ Nabízíme zakázkovou výrobu klubových a Konferenčních křesel, Sedacích pytlů a vaků, sedacích souprav...to vše na míru, dle přání zákazníka.

✅ Vyrobíme pro klubová křesla Váš firemní design s Vášim logem

Klubová a křesla

Pohodlné křeslo  patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby.

Příjemné posezení vám vytvoří také v kanceláři nebo v klubu.

Plastové kluzáky  ochrání podlahu od poškrábání.

Nosnost křesla je 120 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

✅ Kostra je kombinací masivu a DTD. Pohodlné čalounění z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže

✅ KLUBOVÉ KŘESLO KUBA vhodné použít do veřejných  prostor

✅ Možnost objednat i TABURET KUBA 45x45x45CM

✅ Možnost objednat i KLUBOVÝ DVOUSED KUBA

✅Pohodlné křeslo  patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby.

✅Příjemné posezení vám vytvoří také v kanceláři nebo v klubu.

✅Jeho konstrukce je vyrobená ze dřeva, polstrovaná je kvalitní pěnou a čalouněná imitace kůží v několika barevných variantách. Se sladěním v interiéru  vyrobíme na zakázku na Vaše přání.

✅S tímto klubovým křeslem se díky jeho nízké hmotnosti, která činí 15 kg, snadno manipuluje

✅Nosnost křesla je 120 kg

Parametry zboží

Výška 78 cm